Four Seasons

Nástroje série Masterbuild sú obohatené o osobité  ilustrácie maliara Martina Gregu. Každá ilustrácia je originálna a neopakovateľná. Tento fenomén povyšuje každý nástroj z tejto série na absolútny originál.

Všetky rady cajonov z našej dielne sa vyznačujú výrazne nízkou váhou, ktorá je výsledkom premyslenej konštrukcie ľahkého, ale veľmi pevného korpusu nástroja. Korpus modelu Masterbuild je vyrobený z brezy, rovnako ako aj jeho bicia doska.

Na bicej doske je použitá ultra ľahká špeciálne vrstvená 2,5 mm brezová preglejka, ktorá ponúka široký diapazón nielen hlbokých zamatových basových tónov, ale aj vysokých harmonických, ktoré dodávajú nástroju prierazný zvonivý tón. Je osadená na korpus kvalitnými nerezovými vrutmi s torxovou hlavicou. Ergonomické zabrúsenie hrán bicej dosky zabezpečuje vysoký komfort hrania a prispieva k tomu, že nástroj vyznieva veľmi pevne a  masívne.

Mäkká sedlovka vyrobená z mikroporézneho materiálu zaručuje pohodlné sedenie. Je intarzovaná priamo do korpusu cajonu a tým vytvára aj výrazný dekoračný prvok.

Strunník, je rovnako ako na modeloch Standard laditeľný, s možnosťou úplného vypnutia, čo ponúka opäť široké zvukové spectrum. Ladiaca mechanika strunníka je osadená šošovkovito zabrúsenou rokoväťou, vyrobenou z luxusného javora, ktorá dotvára celkový estetický dojem.

Nástroj dodávame spolu s autorizovaným obalom vyrobeným na Slovensku v renomovanej dielni PEMA.

Cajon Masterbuild, rovnako ako každý nástroj z našej dielne je s hrdosťou vyrábaný na Slovensku v meste Bardejov. Individuálny prístup ku každému nástroju, výlučne ručná práca a dlhoročné skúsenosti sú zárukou špičkovej kvality tohto nástroja.

Category: