fbpx

Predator5 Masterbuild

1 990,00 

  • Koncept tohto nástroja je inšpirovaný overenými konštrukciami Leonida Fendra, ktoré sa v priebehu mnohých rokov stali celosvetovo uznávanými nástrojovými štandardami. My sme ich však obohatili o vlastné prvky, ktoré dodávajú nástroju po vizuálnej ale aj zvukovej stránke moderný nádych.
  •   Telo je vyrobené z vyberanej čerešne, doplnené jaseňovým topom, krk z krásne žíhaného javora. Všetky drevá selektujeme z nášho rodinného skladu, ktorý každoročne obohacujeme o nové kúsky už takmer päť desaťročí, pričom veľmi dbáme aj na ich objemovú hmotnosť. Výsledkom je pohodlný a ľahký nástroj s dlhým sustainom a dynamikou.
  •   Používame kvalitný taliansky lak a nanášame ho vo veľmi tenkých vrstvách. Výsledkom tohto procesu je tenká a tvrdá vrstva, ktorá umožňuje drevu výborne rezonovať.
  •     Snímače tohto modelu navíjame ručne a používame kvalitné materiály ako je legendárny drôt Plain Enamel či  AlNiCo5 magnety.
  •   Nástroj dodávame s originálnym, pevným a ľahkým puzdrom, vyšívaným striebornou niťou od renomovaného slovenského výrobcu PEMA. Súčasťou zásielky je certifikát autenticity, nastavovacie kľúče, zámky na pás, Grunt čistiaca handrička a ceruzka.
  •   Vyrábame s hrdosťou na Slovensku v Bardejove, z tých najkvalitnejších drevín, vyťažených výlučne v našom regióne a dlhé roky sa venujeme aj skúmaniu ich vlastností. Veríme, že naše poznatky, spolu s individuálnym prístupom ku každému nástroju a ručnou prácou, výrazne prispievajú k celkovej kvalite našich nástrojov. Podrobnejšie informácie o tomto nástroji nájdete nižšie.

Na objednávku

Kategórie: ,

Keď som prvýkrát basu dostal do ruky, povedal som si, že keď bude znieť aspoň z polovice tak dobre ako komfortne sa na nej hrá, bude to super. Počas viac ako 30 koncertov s ňou a štúdiovou prácou som najviac využil jej music man charakter, ktorý má však svoj „smrad“. Celkovo hodnotím vysoko pozitívne, pretože v spleti žánrov, v ktorých sa pohybujem si stále nájde miesto. Zvuk je konkrétny, bez hluchý ch miest a možnosti jeho nastavenia veľmi široké. Maťo, good job! 50 koncertov.

Body

čerešňa/jaseň

Bridge

Badass bass 5

Neck

Carpathian Maple

Fingerboard

Indian Rosewood

Pickups

SBS Electrosonic

Electronics

SBS Active

Nut

Brass

Frets

22

Scale

34"

Finish

Polyester

Weight

4400 g

Radius

Compound 14"-16"

Colour

Purple