fbpx

Pretator 4 Masterbuild

1 690,00 

  • Koncept tohto nástroja je inšpirovaný overenými konštrukciami Leonida Fendra, ktoré sa v priebehu mnohých rokov stali celosvetovo uznávanými nástrojovými štandardami. My sme ich však obohatili o vlastné prvky, ktoré dodávajú nástroju po vizuálnej ale aj zvukovej stránke moderný nádych.
  •   Telo je vyrobené z vyberaného jaseňa, krk z pekne žíhaného javora. Všetky drevá selektujeme z nášho rodinného skladu, ktorý každoročne obohacujeme o nové kúsky už takmer päť desaťročí, pričom veľmi dbáme aj na ich objemovú hmotnosť. Výsledkom je pohodlný a ľahký nástroj s dlhým sustainom a dynamikou.
  •   Používame kvalitný taliansky lak a nanášame ho vo veľmi tenkých vrstvách. Výsledkom tohto procesu je tenká a tvrdá vrstva, ktorá umožňuje drevu výborne rezonovať.
  •     Snímače tohto modelu navíjame ručne a používame kvalitné materiály ako je legendárny drôt Plain Enamel či  AlNiCo5 magnety kombinované s keramickými.
  •   Nástroj dodávame s originálnym, pevným a ľahkým puzdrom, vyšívaným striebornou niťou od renomovaného slovenského výrobcu PEMA. Súčasťou zásielky je certifikát autenticity, nastavovacie kľúče, zámky na pás, Grunt čistiaca handrička a ceruzka.
  •   Vyrábame s hrdosťou na Slovensku v Bardejove, z tých najkvalitnejších drevín, vyťažených výlučne v našom regióne a dlhé roky sa venujeme aj skúmaniu ich vlastností. Veríme, že naše poznatky, spolu s individuálnym prístupom ku každému nástroju a ručnou prácou, výrazne prispievajú k celkovej kvalite našich nástrojov. Podrobnejšie informácie o tomto nástroji nájdete nižšie.

Na objednávku

Kategórie: ,

U Maťa som si dal vyrobiť takýto krásny Jazz Bass. Výborný dohmat , pekná kresba dreva , skvelé spracovanie. Pre mna velke plus – 22 pražcov. Ako milý bonus – puzdro a zámky. Super pomer cena/kvalita , ochota poradiť , basa dokončená v predstihu – za mňa spokojnosť. Meno sice nedostala (nemám to vo zvyku) ,ale zase je zvečnená na obraze, ktorý maľovala priateľka. A nakoniec asi už len jej koment po dokončení obrazu – „tá basa má sexi krivky“ . Čo k tomu dodať ….

Body

ASH

Bridge

Wilkinson

Electronics

SBS Active

Frets

22 stainless steel

Neck

Carpathian Maple

Nut

Brass

Pickups

2x Grunt hanwound singels AlNiCo5

Scale

34"

Strings

Elixir nickel 45-105

Tuners

GOTOH RES-O-LITE

Weight

3900g

Body finish

High gloss efect polyester

Neck finish

oil

Neck profile

C

Colour

Natural white

Radius

Compound 10"-12"