fbpx

Predator4 Masterbuild

1 690,00 

  • Koncept tohto nástroja je inšpirovaný overenými konštrukciami Leonida Fendra, ktoré sa v priebehu mnohých rokov stali celosvetovo uznávanými nástrojovými štandardami. My sme ich však obohatili o vlastné prvky, ktoré dodávajú nástroju po vizuálnej ale aj zvukovej stránke moderný nádych.
  •   Telo je vyrobené z vyberanej pečenej jelše v kombinácii s jaseňovým topom. Krk z krásne žíhaného javora. Všetky drevá selektujeme z nášho rodinného skladu, ktorý každoročne obohacujeme o nové kúsky už takmer päť desaťročí, pričom veľmi dbáme aj na ich objemovú hmotnosť. Výsledkom je pohodlný a ľahký nástroj s dlhým sustainom a dynamikou.
  •   Používame kvalitný taliansky lak a nanášame ho vo veľmi tenkých vrstvách. Výsledkom tohto procesu je tenká a tvrdá vrstva, ktorá umožňuje drevu výborne rezonovať.
  •     Snímače tohto modelu navíjame ručne a používame kvalitné materiály ako je legendárny drôt Plain Enamel či  AlNiCo5 magnety v kombinácii s keramickými.
  •   Nástroj dodávame s originálnym, pevným a ľahkým puzdrom, vyšívaným striebornou niťou od renomovaného slovenského výrobcu PEMA. Súčasťou zásielky je certifikát autenticity, nastavovacie kľúče, zámky na pás, Grunt čistiaca handrička a ceruzka.
  •   Vyrábame s hrdosťou na Slovensku v Bardejove, z tých najkvalitnejších drevín, vyťažených výlučne v našom regióne a dlhé roky sa venujeme aj skúmaniu ich vlastností. Veríme, že naše poznatky, spolu s individuálnym prístupom ku každému nástroju a ručnou prácou, výrazne prispievajú k celkovej kvalite našich nástrojov. Podrobnejšie informácie o tomto nástroji nájdete nižšie.

Na objednávku

Kategórie:

Posledný polrok som mal v hlave túžbu nájsť pre seba nový nástroj. Po ôsmych rokoch hrania na Fender JB som začal hľadať váhovo ľahší nástroj. Skúšal som nástroje od rôznych výrobcov, ale žiaden z nich nemal zvuk ako Fender JB, ktorý som hľadal. Kamarát mi poradil stránku Grunt guitars z Bardejova. Na stránke ma zaujali vyrobené nástroje, pôvod dreva, ale aj zvuk a tak som neváhal kontaktovať výrobcu Martina Juríčka. Martinov prístup bol skvelý. Od prvej chvíle bol ochotný pomôcť, poradiť a tiež ma pozval do Bardejova vyskúšať jeho nástroje, ktoré mal momentálne v showroome. Po dvoch hodinách skúšania nástrojov sme sadli k stolu a spísali moju predstavu o nástroji. Počas výroby ma Martin vždy informoval alebo poslal fotku z aktuálneho priebehu výroby. Basgitara bola hotová za 3 mesiace. Od prvého momentu a prvého hrania som bol a som s basgitarou maximálne spokojný. Nádherný vzhľad, skvelý zvuk a ideálna váha. Profesionálna a precízna práca Grunt guitars. Vrelo odporúčam každému. Ďakujem Ti Martin.

Neck

Carpathian Maple

Electronics

Aguilar OBP3

Bridge

Grunt4

Frets

22 stainless steel

Nut

Brass

Pickups

2x Grunt hanwound singels AlNiCo5

Scale

34"

Strings

Elixir nickel 45-105

Tuners

GOTOH RES-O-LITE

Weight

3900g

Neck finish

natural oil

Body finish

high gloss polyester

Colour

Natural

Radius

Compound 10"-12"