fbpx

Strat Classic

1 490,00 

  • Koncept tohto nástroja je inšpirovaný overenými konštrukciami Leonida Fendra, ktoré sa v priebehu mnohých rokov stali celosvetovo uznávanými nástrojovými štandardmi a ktoré on sám používal celé desaťročia vo viacerých ním založených korporáciách.
  •   Telo je vyrobené z vyberanej jelše, najvyšších akostných tried s nízkou objemovou hmotnosťou. Krk z pečeného javora, ktorého príprava a termická úprava prebieha pod vlastným know-how v našej dielni. Všetky drevá selektujeme z nášho rodinného skladu, ktorý každoročne obohacujeme o nové kúsky už takmer päť desaťročí, pričom veľmi dbáme aj na objemovú hmotnosť. Výsledkom je pohodlný a ľahký nástroj, ktorý vás prekvapí neuveriteľne dlhým sustainom.
  •   Snímače tohto modelu vyrábame pod označením Grunt handwound singels z tých najkvalitnejších materiálov. Navíjame ich ručne kvalitným drôtom Plain Enamel a osádzame AlNiCo5 magnetmi. Telo z jelše, kvalitný javor na krku a tri poctivé singly v pasívnom zapojení rozcítia aj tých najnáročnejších hráčov.
  •   Tento nástroj, rovnako ako každý nástroj z našej dielne je s hrdosťou vyrábaný na Slovensku v meste Bardejov s tých najkvalitnejších drevín, najvyšších akostných tried, vyťažených výlučne v našom regióne. Individuálny prístup ku každému nástroju, výlučne ručná práca a dlhoročné skúsenosti sú zárukou špičkovej kvality tohto nástroja.

Na objednávku

Kategórie: ,
Body

Alder

Neck

roasted maple

Fingerboard

roasted peer

Pickups

3x Grunt handwound singels AlNiCo5

Bridge

Gotoh

Frets

21 Jumbo Stainless steel

Finish

Polyester

Scale

25,5"

Strings

Elixir 10

Tuners

GOTOH

Weight

3300 g

Nut

TUSQ

Radius

Compound 10"-12"

Colour

Yellow

Demo

https://www.youtube.com/watch?v=92ZM77_NS8s

Neck profile

C