fbpx

Master Cajon Blue/Purple

290,00 

  • Brezová bicia doska ponúka široký diapazón nielen hlbokých zamatových basových tónov, ale aj vysokých harmonických, ktoré dodávajú nástroju prierazný zvonivý tón (zvuková nahrávka je k dispozícii nižšie). Jej povrchová úprava “drop effect”, umožňuje hru metličkami.  Ergonomické zabrúsenie hrán bicej dosky zabezpečuje vysoký komfort hrania a prispieva k elegancii.
  • Nástroj sa vyznačuje výrazne nízkou váhou, ktorá je výsledkom ľahkého a pevného brezového korpusu nástroja.
  •   Mäkká sedlovka vyrobená z mikroporézneho material, vsadená do korpusu zaručuje pohodlné sedenie a stabilitu pri hre.
  •   Laditeľný strunník s možnosťou úplného vypnutia, ponúka široké zvukové spectrum. Ladiaca mechanika strunníka je osadená elegantnou rokoväťou z luxusného javora, ktorá dotvára celkový estetický dojem.
  •   Nástroj dodávame s originálnym, pevným a ľahkým puzdrom, vyšívaným striebornou niťou od renomovaného slovenského výrobcu PEMA. Súčasťou zásielky je certifikát autenticity, Grunt čistiaca handrička a ceruzka.
  •   Vyrábame s hrdosťou na Slovensku v Bardejove a dlhé roky sa venujeme skúmaniu vlastností našich driev. Veríme, že naše poznatky, spolu s individuálnym prístupom ku každému nástroju a ručnou prácou, výrazne prispievajú k celkovej kvalite našich nástrojov. Podrobnejšie informácie o tomto nástroji nájdete nižšie.
Kategórie: ,
Body

Birch

Frontplate

Birch

Saddle

Microporous

Snare

Tunable

Weight

3900g

Finish

Natural oil/polyester

Colour

Blue/Purple

Zvuková ukážka

https://www.youtube.com/watch?v=MCfSCICCxo0