fbpx

Strat Classic OceanBlue

  • ┬áTelo je vyroben├ę z vyberanej jel┼íe. Krk z pe─Źen├ęho javora, ktor├ęho pr├şprava a termick├í ├║prava prebieha pod vlastn├Żm know-how v na┼íej dielni. V┼íetky drev├í selektujeme z n├í┼ího rodinn├ęho skladu, ktor├Ż ka┼żdoro─Źne obohacujeme o nov├ę k├║sky u┼ż takmer p├Ą┼ą desa┼ąro─Ź├ş, pri─Źom ve─żmi db├íme aj na ich objemov├║ hmotnos┼ą. V├Żsledkom je pohodln├Ż a ─żahk├Ż n├ístroj s dlh├Żm sustainom a dynamikou.
  • Pou┼ż├şvame kvalitn├Ż taliansky lak a nan├í┼íame ho vo ve─żmi tenk├Żch vrstv├ích. V├Żsledkom tohto procesu je tenk├í a tvrd├í vrstva, ktor├í umo┼ż┼łuje drevu v├Żborne rezonova┼ą.
  • Sn├şma─Źe tohto modelu nav├şjame ru─Źne a pou┼ż├şvame kvalitn├ę materi├íly ako je legend├írny dr├┤t Plain Enamel ─Źi┬á AlNiCo5 magnety.
  • N├ístroj dod├ívame s origin├ílnym, pevn├Żm a ─żahk├Żm puzdrom, vy┼í├şvan├Żm striebornou ni┼ąou od renomovan├ęho slovensk├ęho v├Żrobcu PEMA. S├║─Źas┼ąou z├ísielky je certifik├ít autenticity, nastavovacie k─ż├║─Źe, z├ímky na p├ís, Grunt ─Źistiaca handri─Źka a ceruzka.
  • Vyr├íbame s hrdos┼ąou na Slovensku v Bardejove, z t├Żch najkvalitnej┼í├şch drev├şn, vy┼ąa┼żen├Żch v├Żlu─Źne v na┼íom regi├│ne a dlh├ę roky sa venujeme aj sk├║maniu ich vlastnost├ş. Ver├şme, ┼że na┼íe poznatky, spolu s individu├ílnym pr├şstupom ku ka┼żd├ęmu n├ístroju a ru─Źnou pr├ícou, v├Żrazne prispievaj├║ k celkovej kvalite na┼íich n├ístrojov. Podrobnej┼íie inform├ície o tomto n├ístroji n├íjdete ni┼ż┼íie.

If you seek more information about our instruments feel free to contact us at info@gruntguitars.com

Categories: ,
Body

Alder

Neck

roasted maple

Pickups

3x Grunt handwound singels AlNiCo5

Tuners

GOTOH

Bridge

Standard

Nut

TUSQ

Scale

25"

Weight

3150g

Finish

Natural oil/polyester

Radius

compound 10"-12"

Colour

OceanBlue

Demo

https://www.youtube.com/watch?v=D0zcb2pOaio

Neck profile

C