fbpx

Strat Classic OceanBlue

1 490,00 

  •  Telo je vyrobené z vyberanej jelše. Krk z pečeného javora, ktorého príprava a termická úprava prebieha pod vlastným know-how v našej dielni. Všetky drevá selektujeme z nášho rodinného skladu, ktorý každoročne obohacujeme o nové kúsky už takmer päť desaťročí, pričom veľmi dbáme aj na ich objemovú hmotnosť. Výsledkom je pohodlný a ľahký nástroj s dlhým sustainom a dynamikou.
  • Používame kvalitný taliansky lak a nanášame ho vo veľmi tenkých vrstvách. Výsledkom tohto procesu je tenká a tvrdá vrstva, ktorá umožňuje drevu výborne rezonovať.
  • Snímače tohto modelu navíjame ručne a používame kvalitné materiály ako je legendárny drôt Plain Enamel či  AlNiCo5 magnety.
  • Nástroj dodávame s originálnym, pevným a ľahkým puzdrom, vyšívaným striebornou niťou od renomovaného slovenského výrobcu PEMA. Súčasťou zásielky je certifikát autenticity, nastavovacie kľúče, zámky na pás, Grunt čistiaca handrička a ceruzka.
  • Vyrábame s hrdosťou na Slovensku v Bardejove, z tých najkvalitnejších drevín, vyťažených výlučne v našom regióne a dlhé roky sa venujeme aj skúmaniu ich vlastností. Veríme, že naše poznatky, spolu s individuálnym prístupom ku každému nástroju a ručnou prácou, výrazne prispievajú k celkovej kvalite našich nástrojov. Podrobnejšie informácie o tomto nástroji nájdete nižšie.
Kategórie: ,
Body

Alder

Neck

roasted maple

Pickups

3x Grunt handwound singels AlNiCo5

Tuners

GOTOH

Bridge

Standard

Nut

TUSQ

Scale

25"

Weight

3150g

Finish

Natural oil/polyester

Radius

compound 10"-12"

Colour

OceanBlue

Demo

https://www.youtube.com/watch?v=D0zcb2pOaio

Neck profile

C